V říjnu 2014 byly zveřejněné tyto aktuality

4.10.Žáci U14 padli v JihlavěŽákovský výběr Slezského FC nestačil na Jihlavu, kde prohrál v poměru 1:3. Více podrobností o zápase naleznete kliknutím zde.
17.10.Rezerva podle KroměřížiTřetiligové béčko Slezského FC je stále bez bodu. Opavská rezerva prohrála v Kroměříži 1:2. Domácí šli po půlhodině hry do vedení, které na startu druhé půle navýšil Neubert, jenž v Kroměříži hostuje. Opava korigovala trefou Galvase na konečných 2:1.
18.10.U19: Opava - Jihlava 1:2Starší dorostenci Slezského FC prohráli s Jihlavou 1:2. Opavští se ujali vedení na konci první půle, ale po změně stran Vysočina skóre otočila a veze tři body.
20.10.Béčko poprvé v OpavěTřetiligová rezerva Slezského FC se ve středu 22. října 2014 od 17 hodin poprvé představí na opavském stadionu v Městských sadech. Soupeřem Opavy bude Sulko Zábřeh.
23.10.Organizační plánekOrganizační plánek karvinského stadionu naleznete v článku s dalšími informacemi pro fanoušky.
26.10.Béčko poprvé vyhráloRezerva Slezského FC poprvé v letošní sezoně zvítězila, když na hřišti v Chlebičově porazila Hulín v poměru 3:2. Góly Opavy: Machálek, Kuzmanović 2.