V březnu 2014 byly zveřejněné tyto aktuality

1.3.Výhra devatenáctkyStarší dorostenci porazili na umělce v Kylešovicích v důležitém utkání výběr Frýdku-Místku v poměru 3:0. Branky Opavy vstřelili Lavrovič 2 a Janetzký.
5.3.Pozor změna!Slezský FC odehraje svou generálku s rezervou olomoucké Sigmy oproti původnímu termínu již v pátek 14. března od 18 hodin na hlavním stadionu.
7.3.Výhra v HavířověSlezský FC zvítězil na havířovské půdě v poměru 2:0. O opavské góly se postarali Tomáš Polách s Tomášem Komendou.
8.3.U16ka remizovalaMladší dorost Slezského FC remizoval v úterý s Vítkovicemi 2:2 (0:0).
Lukáš Černín (trenér SFC Opava U16): „Utkání bylo zajímavé a góly začaly padat až v druhém poločase. Slezský FC šel do vedení zásluhou dobrého důrazu na soupeřově polovině a přesné koncovky Maka. Druhý gól na sebe nenechal dlouho čekat a Stuchlík se trefil podruhé. Škoda, že se nám utkání nepodařilo dovést do vítězného konce. V druhé polovině druhého poločasu jsme začali chybovat v obraně a soupeř toho dokázal přesvědčivě využít. V závěru přípravy nás čekají ještě dvě přípravná utkání, ve kterých nám začne krystalizovat základní sestava pro první mistrovské utkání.“
8.3.Starší dorost padl v BrněOpavská devatenáctka v dopoledním utkání nestačila na výběr Zbrojovky Brno a prohrála v poměru 0:4.
14.3.Zápas béčka zrušenRezerva Slezského FC měla v sobotu sehrát další přípravný zápas na půdě Hlučína. Kvůli řádící viróze v opavském týmu se však utkání ruší.
14.3.Generálka Opavě nevyšlaOpavští fotbalisté podlehli v generálce na jarní část MSFL svému úhlavnímu konkurentovi v boji o postup, a sice rezervě olomoucké Sigmy v poměru 1:2. Jedinou branku Slezského FC vsítil v závěru prvního poločasu Tomáš Komenda.
15.3.Starší dorost vs. SlováckoOpavští starší dorostenci se od 13 hodin utkají na hřišti za koupalištěm s výběrem Slovácka. Přijďte povzbudit naděje Slezského FC!
15.3.Devatenáctka má bodStarší dorostenci Opavy vyválčili z utkání proti Slovácku bod za remízu 2:2. Oba góly Slezského FC vstřelil Ondřej Machuča.
21.3.Starší dorost dobyl TepliceOpavská devatenáctka zvítězila na půdě Teplic. V prvním poločase vedli Slezané 2:0 a domácí hned po změně stran snížili. Pak si ale Opava vzala svůj dvoubrankový náskok zpět a mocně dotahující domácí hráči už stačili jen korigovat na konečných 2:3!
23.3.Prohra rezervyBéčko Slezského FC podlehlo Valašskému Meziříčí 0:1. Jedinou branku utkání vstřelil ve 21. minutě hostující Pászto.
29.3.ZpravodajZpravodaj z utkání proti Břeclavi si můžete v elektronické formě prohlédnout na tomto odkaze.
30.3.Béčko vyhrálo v UrčicíchOpavská rezerva zvítězila v Určicích v poměru 3:2.