V dubnu 2014 byly zveřejněné tyto aktuality

1.4.FotogalerieFotografie ze sobotního utkání na půdě Uničova naleznete pod tímto odkazem.
2.4.Prohra staršího dorostuStarší dorostenci Slezského FC nestačili na výběr pražských Bohemians 1905 a prohráli jednoznačným poměrem 0:4. Přitom ještě v prvním poločase drželi Opavští se svým soupeřem krok.
5.4.Devatenáctka porazila LiberecStarší dorostenci Slezského FC zdolali doma liberecký Slovan jednoznačně 3:0. Branky Opavy: Janetzký, P. Zagol a Maléř.
6.4.Rezerva porazila HraniceDivizní béčko porazilo Hranice v poměru 4:1.
7.4.Fotogalerie ze sobotyFotografie ze sobotního utkání proti Třebíči naleznete pod tímto odkazem.
7.4.Zápasový bulletinBulletin ze sobotního utkání proti Třebíči naleznete v elektronické podobě pod tímto odkazem.
9.4.Schůze FAČR s delegátyV pondělí se sešli delegáti profesionálních soutěží s předsedou FAČR Miroslavem Peltou a předsedkyní komise rozhodčích Dagmar Damkovou. Na schůzi řešili problematiku násilí na stadionech, aj. Podrobný souhrn jednání naleznete pod tímto odkazem.
12.4.Béčko remizovalo v PetrovicíchOpavská rezerva bere bod za remízu 1:1 v Petrovicích. Branku Opavy vsítil Továrek.
17.4.Změna termínuStarší dorostenci Opavy budou hrát s Karvinou v pátek 18. dubna už v 11 hodin na hřišti za koupalištěm.
20.4.Remíza béčka s Novým JičínemOpavská rezerva remizovala s Novým Jičínem v poměru 1:1. Branku Opavy vstřelil Továrek.
22.4.Zápasový zpravodajBulletin ze sobotního utkání proti HFK Olomouc naleznete v elektronické podobě pod tímto odkazem.
25.4.Prohra staršího dorostuStarší dorostenci Slezského FC nestačili na Příbram a na její půdě prohráli těsně 0:1.
27.4.Béčko prohrálo v LískovciRezerva Slezského FC v nedělní podvečer prohrála v Lískovci těsně 0:1. Jediný gól utkání vstřelil v 67. minutě domácí Milunovič.
28.4.Posunutý výkop zápasuZačátek sobotního utkání Slezského FC proti rezervě Slovácka byl posunut na 16 hodin. Důvodem je kolize se semifinálovým zápasem opavských basketbalistů proti Nymburku.