V dubnu 2014 byly zveřejněné tyto aktuality

28.4.Posunutý výkop zápasuZačátek sobotního utkání Slezského FC proti rezervě Slovácka byl posunut na 16 hodin. Důvodem je kolize se semifinálovým zápasem opavských basketbalistů proti Nymburku.
27.4.Béčko prohrálo v LískovciRezerva Slezského FC v nedělní podvečer prohrála v Lískovci těsně 0:1. Jediný gól utkání vstřelil v 67. minutě domácí Milunovič.
25.4.Prohra staršího dorostuStarší dorostenci Slezského FC nestačili na Příbram a na její půdě prohráli těsně 0:1.
22.4.Zápasový zpravodajBulletin ze sobotního utkání proti HFK Olomouc naleznete v elektronické podobě pod tímto odkazem.
20.4.Remíza béčka s Novým JičínemOpavská rezerva remizovala s Novým Jičínem v poměru 1:1. Branku Opavy vstřelil Továrek.
17.4.Změna termínuStarší dorostenci Opavy budou hrát s Karvinou v pátek 18. dubna už v 11 hodin na hřišti za koupalištěm.
12.4.Béčko remizovalo v PetrovicíchOpavská rezerva bere bod za remízu 1:1 v Petrovicích. Branku Opavy vsítil Továrek.
9.4.Schůze FAČR s delegátyV pondělí se sešli delegáti profesionálních soutěží s předsedou FAČR Miroslavem Peltou a předsedkyní komise rozhodčích Dagmar Damkovou. Na schůzi řešili problematiku násilí na stadionech, aj. Podrobný souhrn jednání naleznete pod tímto odkazem.
7.4.Fotogalerie ze sobotyFotografie ze sobotního utkání proti Třebíči naleznete pod tímto odkazem.
7.4.Zápasový bulletinBulletin ze sobotního utkání proti Třebíči naleznete v elektronické podobě pod tímto odkazem.
6.4.Rezerva porazila HraniceDivizní béčko porazilo Hranice v poměru 4:1.
5.4.Devatenáctka porazila LiberecStarší dorostenci Slezského FC zdolali doma liberecký Slovan jednoznačně 3:0. Branky Opavy: Janetzký, P. Zagol a Maléř.
2.4.Prohra staršího dorostuStarší dorostenci Slezského FC nestačili na výběr pražských Bohemians 1905 a prohráli jednoznačným poměrem 0:4. Přitom ještě v prvním poločase drželi Opavští se svým soupeřem krok.
1.4.FotogalerieFotografie ze sobotního utkání na půdě Uničova naleznete pod tímto odkazem.