V květnu 2018 byly zveřejněné tyto aktuality

Další stránky
123>>
30.5.Rezerva porazila Nový JičínDivizní béčko Slezského FC si poradilo s Novým Jičínem, když zvítězilo 1:0. Jediný gól utkání vstřelil Vrána.
30.5.Mladší žáci zdolali HlučínSFC Opava U 13 – FC Hlučín U 13 6:0
SFC Opava U 12 – FC Hlučín U 12 6:3
29.5.Mladší žáci hrají s HlučínemVe středu 30. května od 17.00 si to na hlavním hřišti SFC Opava v derby rozdají opavské výběry U 13 a U 12 proti stejně starým týmům Hlučína.
28.5.Výsledkový servisSFC Opava U 18 – MFK Karviná U 18 8:1
SFC Opava U 16 – MFK Karviná U 16 2:2
SFC Opava U 15 – FC Baník Ostrava U 15 1:4
SFC Opava U 14 – FC Baník Ostrava U 13 2:2
SFC U 10 – Ondrášovka Cup 2018, 8. místo
28.5.Nominace do krajského výběruK finálovému turnaji Mezikrajské soutěže U 13 v Třeboni byli nominováni hráči SFC Martin Blažej, Richard Kovárník, Daniel Sukdol a Lukáš Vyležík.
28.5.Béčko hostí Nový JičínV úterý 29. května se od 17 hodin na Městském stadionu střetne opavské béčko proti Novému Jičínu.
27.5.OMAP Cup 2018V neděli od 9.00 na městském stadionu SFC Opava probíhá mezinárodní turnaj mladých fotbalistů ročníku 2009 OMAP Cup 2018.
27.5.Výsledkový servisSFC Opava U 19 – 1.FK Příbram U 19 0:2
SFC Opava U 17 – 1.FK Příbram U 17 2:1
FK Fotbal Třinec U 13 – SFC Opava U 13 4:3
FK Fotbal Třinec U 12 – SFC Opava U 12 3:5
SFC U 10 – Ondrášovka Cup 2018 – postup do Zlaté skupiny z 1. místa.
25.5.Kollek v základuLukáš Kollek se ve druhém utkání české reprezentace do 15 let s Ukrajinou představil v základní sestavě. Odehrál 41 minut a přispěl k výhře českého týmu v poměru 2:0.
24.5.Lístky na pokladnáchNa páteční zápas s Frýdkem-Místkem zbývá do vyprodání kapacity stadionu zhruba tři tisíce vstupenek. K dispozici budou na pokladně u vstupu od Střelnice, která se otevře v 15.30. Ve stejném čase bude otevřen vstup pro permanentkáře a majitele vstupenek z předprodeje. Všechny brány stadionu se otevřou hodinu před výkopem.
23.5.Výsledky mladších žákůSFC Opava U 13 – MFK Karviná U 13 8:7
SFC Opava U 12 – MFK Karviná U 12 9:2
23.5.Kollek odehrál 40 minutLukáš Kollek nastoupil na 40 minut za českou reprezentaci do 15 let v duelu s Ukrajinou. Opavský mladík se na hřiště dostal v 50. minutě a přispěl k remíze 1:1.
23.5.Delegace rozhodčíchPáteční utkání s Frýdkem-Místkem bude jako hlavní sudí řídit Ondřej Pechanec, asistovat mu budou Radek Kotík (AR1) a Jakub Hrabovský (AR2).
22.5.Opavští hráči ve výběrechK finálovému turnaji Mezikrajské soutěže U 14 ve Velkých Losinách byli nominováni také hráči SFC Opava: Robin Hendrych, Štěpán Ježek, Matěj Krömer, Sebastian Pejša a Jeroným Vltavský. Všem gratulujeme!
21.5.Výsledkový servisSFC Opava B – FK Nové Sady 3:1
SFC Opava U 15 – Turnaj Amfora Cup 2018, Umag – 3. místo
SFC Opava U 14 – Turnaj Amfora Cup 2018, Umag – 3. místo
SFC Opava U 12 – Ondrášovka Cup 2018 – 7. místo
21.5.Mladší žáci hostí KarvinouV úterý 22. května od 16.30 hodin se na hlavním hřišti Městského stadionu SFC Opava uskuteční utkání SpSM mezi SFC Opava U 13 a 12 a stejně starými výběry Karviné.
21.5.Rezerva vyzve JeseníkVe středu 23. května se na hřišti U Koupaliště utkají v dohrávce divize E mužstva SFC Opava B a FK Jeseník. Výkop je na programu v 17 hodin.
20.5.Výsledky mládežeFK Teplice U 19 – SFC Opava U 19 4:0
FK Teplice U 17 – SFC Opava U 17 7:0
20.5.Dvanáctka ve Zlaté skupiněVýběr Slezského FC Opava U 12 trenérů Malocha a Havlíka postoupil po sobotních utkáních do Zlaté skupiny Ondrášovka Cupu 2018.
17.5.Výsledkový servisFC Dolní Benešov – SFC Opava B 0:3
SK Sigma Olomouc U 19 – SFC Opava U 19 6:1
SK Sigma Olomouc U 17 – SFC Opava U 17 4:1
SFC Opava U 15 – FC Hlučín U 15 3:1
SFC Opava U 14 – FC Hlučín U 14 3:3