V srpnu 2018 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
2.8.Víkendový program Slezského FCRedakceOpava – Víkend se blíží a společně s ním také pravidelná dávka fotbalových utkání. Prvoligové áčko Slezského FC se představí v pátek na půdě pražské Slavie, rezerva v neděli vyzve Nový Jičín. Kde hrají další opavské týmy?
2.8.Slezský FC jede do Edenu. Slavia? Křest ohněm, hlásí SkuhravýSLA - OPA 3:1, 3.kolo | RedakceOpava – Rozjetá Slavia bude soupeřem Opavy ve třetím kole FORTUNA:LIGY. Sešívaní jsou velkým favoritem. Výhodou Skuhravého výběru je to, že nemá v Edenu co ztratit. V pátek může v hlavním městě jen překvapit.
3.8.Opava sahala na Slavii po bodu, nakonec ale padla 1:3SLA - OPA 3:1, 3.kolo | RedakcePraha – První poločas ovládla Slavia, která se ujala vedení ve 20. minutě po trefě Josefa Hušbauera, Opavě se nedařilo dostávat do šancí. Ve druhé půli nejprve navýšil vedení Slavie v 51. minutě Hušbauer, Opavu ale vrátil do hry deset minut před koncem Nemanja Kuzmanović. Jenže po neproměněných šancí Slezanů udeřil v nastavení Peter Olayinka, který stanovil skóre na konečných 3:1 pro domácí.
4.8.První bod nás nastartuje, věří Fendrich. Zápas v Edenu si užívalSLA - OPA 3:1, 3.kolo | Redakce | FOTO: Deník / Petr WidenkaPraha – Po vážném zranění kolene prožíval nejtěžší období kariéry. Pracoval na sobě a v závěru uplynulé sezony si zkusil zachytat v zápasech divizní rezervy SFC. V sobotu pak několika parádními zákroky držel na vodou šance Opavy ve slávistickém Edenu, kde Slezané padli v poměru 1:3.
5.8.Na Slavii jsme to byli my, libuje si Roman SkuhravýSLA - OPA 3:1, 3.kolo | Redakce | FOTO: Deník / Petr WidenkaPraha – I když na Slavii Opava prohrála 1:3, trenér SFC Roman Skuhravý byl po zápase spokojený. Jeho tým nehrál špatně, hlavně ve druhém poločase Slezané brnkali favoritovi na nervy. Dokonce sahali po bodu.
5.8.Rezerva na úvod sezony padla, nestačila na Nový JičínOPB - NJI 1:2, 1.kolo | RedakceOpava – První zápas sezony skončil pro opavské béčko porážkou. Nejmladší tým v soutěži padl na hřišti za koupalištěm s ambiciózním Novým Jičínem 1:2.
7.8.Informace pro fanoušky před zápasem s LibercemRedakceOpava – Fotbalisté Slezského FC v sobotní odpoledne vyzvou na půdě brněnského stadionu liberecký Slovan. V souhrnu přinášíme základní organizační informace.
9.8.Víkendový program Slezského FCRedakceOpava – Víkend se blíží a opavské týmy budou znovu v akci. Áčko Slezského FC čeká druhý duel v Brně, kde ve 4. kole FORTUNA:LIGY vyzve Liberec. Rezerva se představí na půdě Holice.
9.8.Stará garda Opavy rozdávala radostRedakceOpava – Hned tři utkání sehrála v průběhu června a července Stará garda Slezského FC Opava.
10.8.SFC hostí Liberec. Skuhravý velí: Nesmíme dělat naivní ptákovinyOPA - LIB 1:1, 4.kolo | RedakceOpava – Fotbalisty Slezského FC čeká v sobotu čtvrtý pokus ve FORTUNA:LIZE na to, aby si připsali první bodový zisk. Do cesty se jim postaví liberecký Slovan, který z postu hlavního kouče vede ex-hlučínský obránce se slovenským pasem Zsolt Hornyak.
11.8.Slezský FC urval první bod, remizoval s LibercemOPA - LIB 1:1, 4.kolo | Redakce | FOTO: Deník / Petr WidenkaBrno – Chtěli první ligové body a premiérový bod už mají na svém kontě. Fotbalisté Slezského FC totiž ve 4. kole FORTUNA:LIGY remizovali s Libercem. Po bezbrankové první půli šel do vedení Slovan, Opava ale přidala a necelou čtvrthodinku před koncem srovnal na konečných 1:1 trefou z penalty Nemanja Kuzmanović.
12.8.Bod je plus. Můžeme se odpíchnout, ví Skuhravý. Výkon nehodnotilOPA - LIB 1:1, 4.kolo | RedakceBrno – Opavští fotbalisté nepředvedli v souboji s Libercem kdejak oslnivý výkon. Naopak. Zejména první půle byla ze strany Slezanů chabá. Po změně stran přišlo zlepšení a nakonec si Opava veze z Brna první ligový bod.
12.8.SFC má první bod. Bude to vzpruha, věří Jaroslav SvozilOPA - LIB 1:1, 4.kolo | Redakce | FOTO: Deník / Petr WidenkaBrno – Slezský FC urval první ligový bod, ale žádná hitparáda to na hřišti nebyla. Výsledek ovšem může opavské fotbalisty nakopnout, jak věří obránce Jaroslav Svozil. Pilíř defenzivy SFC ukázal, že je naprosto klíčovým mužem sestavy. Čistě odebíral míče soupeřům a obětavými last-minute zákroky často vytáhl tým z nouze.
12.8.Béčko veze bod, remizovalo v HoliciHFK - OPB 1:1, 2.kolo | RedakceOpava – Rezerva Slezského FC vyválčila bod na Hané. V Holici s domácím HFK uhrála remízu 1:1. Svěřenci Lukáše Černína byli lepším týmem, jenomže neproměňovali šance.
13.8.Fanoušci jsou skvělí, libuje si Kuzmanović. Na penaltu si věřilOPA - LIB 1:1, 4.kolo | Redakce | FOTO: Deník / Petr WidenkaBrno – Ležela na něm tíha okamžiku. V 76. minutě si Nemanja Kuzmanović postavil míč na penaltový puntík za stavu 0:1. Rozběhl se, vsadil na razanci a udělal dobře. Byť si liberecký gólman Hladký na balon sáhl, zastavit ho nedokázal. Opava díky trefě svého kapitána brala první ligový bod v sezoně.
14.8.Do akce jde naše mládežRedakceOpava – Středečním utkáním MSDL st. a ml. proti mužstvu MFK Frýdek-Místek se naplno rozjedou soutěže 2018/19 rovněž naším mládežnickým družstvům. Oproti minulé sezoně došlo k několika změnám.
15.8.Informace pro fanoušky mířící do Mladé BoleslaviRedakceOpava – Pro fanoušky, kteří se chystají podpořit Slezský FC Opava v pátém kole FORTUNA:LIGY na stadionu Mladé Boleslavi přinášíme souhrn organizačně-bezpečnostních informací.
15.8.V Městských sadech se buduje vyhřívaný trávníkRedakceOpava – V úterý 14. srpna oficiálně převzala společnost PHILIPP SPORTOVNÍ TRÁVNÍKY a.s. hrací plochu Městského stadionu v Opavě. Započala tak celková rekonstrukce našeho hřiště s výstavbou nové kotelny pro potřeby vyhřívání hrací plochy nezbytnou pro účast Slezského FC v nejvyšší fotbalové soutěži FORTUNA:LIZE.
16.8.Víkendový program Slezského FCRedakceOpava – Víkend se blíží, ke kterému patří neodmyslitelně fotbal. Rezerva Slezského FC hostí Frýdlant nad Ostravicí, devatenáctka se střetne s prostějovským celkem. Kde hrají další opavská mužstva? To zjistíte v tradičním přehledu níže.
17.8.Opava to na Boleslav umí, Slezanům ale bude chybět KayambaMBA - OPA 6:1, 5.kolo | RedakceOpava – Půjdou opavští fotbalisté v sobotu ve městě škodovek ve šlépějích historie? Pokud ano, nemusíme se ničeho bát. Slezský FC Opava se zatím s Mladou Boleslaví utkal třikrát. Bilance? Dvě vítězství, jedna remíza.