V dubnu 2019 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.4.Bláznivý Broněk? Štěstí, že ho tam trenér poslal, směje se Smola. Gólem načal DukluOPA - DUK 2:0, 26.kolo | Redakce | FOTO: Deník / Petr WidenkaOpava – V důležité sobotní bitvě s Duklou udeřil už po šesti minutách a nasměroval Slezský FC k premiérové jarní výhře. Opava porazila Pražany v poměru 2:0 a kanonýr Tomáš Smola se trefil už poosmé v probíhajícím ročníku FORTUNA:LIGY.
1.4.Předprodej spuštěn, k mání už jsou lístky na zápas se SigmouRedakceOpava – Fotbalisty Slezského FC čeká v sobotu 13. dubna od 15.30 hodin předposlední duel základní části FORTUNA:LIGY proti Sigmě Olomouc. Využijte jedinečnou možnost předprodeje, opatřete si svůj lístek s výraznou slevou!
2.4.Chceme rychle vypadnout z konce, ať máme klid, velí StáňaOPA - DUK 2:0, 26.kolo | Redakce | FOTO: Deník / Petr WidenkaOpava – Na trávníku byl sotva minutu, když mu Václav Jurečka nádherně přihrál před bránu Dukly a záložník Bronislav Stáňa zblízka chladnokrevně pojistil opavské vítězství v poměru 2:0.
5.4.Víkendové výsledky Slezského FCRedakceOpava – Víkend je tady. Fotbalisté Slezského FC se už v páteční podvečer představí na stadionu Příbrami, rezerva v sobotu dopoledne hostí Vsetín. Kde hrají mládežníci?
5.4.Opava se představí u Litavky. Mimo hru jsou Smola i ŽídekPRI - OPA 3:1, 27.kolo | RedakceOpava – Souboj dvou nováčku FORTUNA:LIGY bude hostit v pátek příbramský stadion u Litavky. Opava prahne po bodech, ráda by navázala na sobotní vítězství s pražskou Duklou.
5.4.Slezský FC v Příbrami neuspěl, z Litavky se vrací bez boduPRI - OPA 3:1, 27.kolo | Redakce | FOTO: Deník / František GélaPříbram – Fotbalisté Slezského FC na domácí vítězství nad pražskou Duklou nenavázali. V Příbrami prohrávali po brance Mingazova. V úvodu druhé půle udeřil Fantiš, a i když Opava vzápětí snížila, vlastní gól si dal Helebrand a bylo hotovo.
5.4.Chyběly nám přesnost i lehkost, ví Kopecký. Už myslí na SigmuPRI - OPA 3:1, 27.kolo | Redakce | Foto: Deník / František GélaPříbram – Slezský FC zápas v Příbrami nezvládl. V prvním poločase sice nepodal špatný výkon, jenže prohrával. Po změně stran navíc schytal další dva zásahy a nakonec Na Litavce padl v poměru 1:3. Jak duel hodnotil trenér Slezanů Ivan Kopecký?
7.4.Béčko nečekaně padlo, podlehlo VsetínuOPB - VSE 1:2, 19.kolo | RedakceOpava – Divizní lídr z Opavy dostal přes prsty. Béčko SFC nečekaně v sobotním dopoledni prohrálo se Vsetínem 1:2. Slezané přitom díky gólu Filipa Součka v poločase vedli.
8.4.Musíme jít přes mrtvoly, nabádá Jursa. Sigmu velí porazitPRI - OPA 3:1, 27.kolo | Redakce | FOTO: Deník / František GélaPříbram – Pořádně rozladěný byl po páteční porážce na Litavce opavský záložník Tomáš Jursa. „Mám nervy. Už musíme zarvat,” předesílá.
10.4.Předprodej vstupenek na slezské derby odstartovalRedakceOpava – Předprodej vstupenek na tolik očekávané jarní slezské derby na půdě Baníku Ostrava byl zahájen v pondělí 15. dubna ve fanshopu Městského stadionu Opava.
11.4.Vedení má za sebou i schůzku s rodičiKlubOpava – Zástupci vedení Slezského FC Opava se ve středeční podvečer sešli s rodiči mládežníků, kteří nastupují ve výběrech SFC. Tyto schůzky se budou pravidelně opakovat.
11.4.Opavské naděje ve Spořické lizeRedakceOpava – Naše fotbalové naděje věkové kategorie U 11 se představily na prestižním turnaji ve Spořicích u Chomutova, který nese název Spořická liga. Na tomto podniku, který trval dva dny, měly možnost startovat pouze týmy, jejichž dospělá družstva působí ve FORTUNA:LIZE.
12.4.Svozil: Sigma se dostala do pohody, ale věřím, že ji narušímeOPA - OLO 2:1, 28.kolo | RedakceOpava – Do pohody naložená olomoucká Sigma se v sobotu představí na Městském stadionu v Opavě. Slezané jsou připraveni dobré rozpoložení Hanáků narušit. Obránce Jaroslav Svozil věří, že se to podaří. Pro něj půjde o specifické utkání, na Hané totiž vyrostl.
12.4.Víkendový program Slezského FCRedakceOpava – Víkend je tady. Prvoligoví fotbalisté Slezského FC se v sobotu odpoledne střetnou se Sigmou Olomouc, rezervu čeká v neděli zápas na půdě Kozlovic. Kde hrají opavští mládežníci?
13.4.Opava složila Sigmu, v závěru rozhodl SmolaOPA - OLO 2:1, 28.kolo | Redakce | Foto: Deník / František GélaOpava – Fotbalisté Slezského FC mají druhou jarní výhru. Skóre otevřel po čtvrthodince hry Tomáš Jursa, v závěru první půle srovnal Jakub Plšek. Rozuzlení vyrovnané bitvy přišlo na konci, kdy po přímém kopu Pavla Zavadila udeřil Tomáš Smola a devátým gólem v sezoně zajistil Opavě tři body.
13.4.Slezský FC odsuzuje nevhodné chování fanouškůKlubOpava – Sobotní utkání plné emocí mezi Slezským FC Opava a SK Sigma Olomouc poznamenal bezohledný incident, během kterého došlo k použití pyrotechniky, která byla vhozena do sektoru hostujících fanoušků.
14.4.Chceme mít polštář, hlásí Zavadil. Co vzkázal Jílkovi?OST - OPA 2:0, 29.kolo | Redakce | FOTO: Deník / František GélaOpava – V závěru sobotního zápasu si nachystal míč a parádní střelou donutil olomouckého brankáře Buchtu k zákroku, po němž odražený míč uklidil do sítě Tomáš Smola. Opavský záložník Pavel Zavadil dřel, bojoval a vedle toho se ještě stihl poškádlit s koučem Sigmy Václavem Jílkem.
14.4.Slezský FC vrací Baníku vstupenkyKlubOpava – Sobotní incident, který nastal během utkání Slezského FC se Sigmou Olomouc, nezůstane bez odezvy.
15.4.Béčko vyhrálo v Kozlovicích, rozhodl ŘezníčekKOZ - OPB 0:1, 20.kolo | RedakceOpava – Béčko SFC bylo po nečekané domácí porážce se Vsetínem stoprocentní. Díky brance Honzy Řezníčka dokázalo vyhrát na hřišti Kozlovic.
15.4.Potřebovali jsme uspět, přiznává Kopecký. Výhru věnoval otciOPA - OLO 2:1, 28.kolo | Redakce | FOTO: Deník / František GélaOpava – Slezský FC v sobotu urval druhé jarní vítězství. Olomouckou Sigmu srazil gólem Tomáše Smoly v závěru utkání. Jak vystoupení svého mužstva hodnotil opavský kouč Ivan Kopecký?