V květnu 2015 byly zveřejněné tyto aktuality

31.5.Přímý přenos z exhibiceOdpolední exhibici mezi Kaučukem Opava a VP Frýdek-Místek bude přímým přenosem vysílat internetová televize TVCOM.cz. Výkop utkání je na programu v 15 hodin.
27.5.Béčko nestačilo na BřeclavOpavská rezerva se na hřišti v Chlebičově střetla s výběrem Břeclavi a už po necelých dvaceti minutách prohrávala o dva góly. Ve druhé půli snížil Macíček, ale tým z jihu Moravy přidal třetí branku a zvítězil v poměru 3:1.
26.5.Rezerva přivítá BřeclavB-mužstvo Slezského FC se s Břeclaví utká už ve středu 27. května od 17 hodin. Zápas se odehraje na hřišti v Chlebičově.
25.5.Devatenáctka hostí SlaviiStarší dorostenci se v úterý 26. května od 14 hodin střetnou na hřišti za koupalištěm s výběrem pražské Slavie. Ve středu 27. května na témže hřišti přivítají mladší žáci výběr Hranic. Zápas třináctky startuje v 15:30, dvanáctka má úvodní výkop v 17 hodin.