V srpnu 2015 byly zveřejněné tyto aktuality

25.8.Program mládežeOba výběry mladších dorostenců zajíždí ve středu na hřiště Hodonína, kde se od 14 hodin představí sedmnáctka a o dvě hodiny později šestnáctka.

Ve čtvrtek v 16:00 se na hřišti za koupalištěm střetnou starší žáci U 13 s Třincem. V 17:30 na stejném místě hraje svůj zápas s třineckým soupeřem také opavská dvanáctka. Přijďte povzbudit naše naděje!
19.8.Středeční zápasy mládežeNa vedlejším hřišti u koupaliště dojde od 12:00 k souboji mezi SFC Opava U 15 a Zbrojovkou Brno. Ve 13:45 startuje zápas mladších kategorií U 14 stejných týmů. Přijďte povzbudit naše kluky! Mladší žáci dnes zajíždí k dvojzápasu na hřiště Viktorie Přerov.
18.8.Sestřih utkání proti VlašimiNa našem YouTube se můžete podívat na sestřih sobotního utkání proti Vlašimi.
16.8.Béčko zdolalo SlavičínDivizní rezerva Slezského FC na hřišti v Chlebičově otočila zápas se Slavičínem. Do vedení šli hosté, ale Opavští ještě do konce první půle skóre otočili a nakonec zvítězili v poměru 3:1. Branky Opavy: Horka z penalty, Rolný, Gebauer.
15.8.Starší dorost zdolal PardubiceOpavská devatenáctka na hřišti za koupalištěm porazila Pardubice 1:0. O výhře Slezanů rozhodl deset minut před koncem Ondřej Večerek, jeho střelu si do vlastní brány srazil pardubický bek Staněk.
9.8.Přímý přenos z utkání béčkaDivizní zápas opavské rezervy na hřišti Brumova můžete sledovat v přímém přenosu na TVCOM.
9.8.Rezerva padla v BrumověDivizní béčko Slezského FC má za sebou úvodní zápas soutěže v Brumově, kde prohrálo v poměru 1:2. Jediný opavský gól vstřelil v závěru první půle Tomáš Gebauer. Skóre otevřel domácí Olin Bartozel, který v minulosti oblékal dres SFC.
8.8.Devatenáctka zdolala JihlavuStarší dorostenci Slezského FC na hřišti za koupalištěm porazili jihlavskou Vysočinu v poměru 3:0. Branky Opavy: Klembara 2, Berger.
1.8.Starší dorost porazil LiberecDevatenáctka Slezského FC si na hřišti za koupalištěm v premiérovém utkání nové sezony poradila s Libercem v poměru 1:0. Jediný gól utkání vstřelil už po třech minutách Ondřej Večerek.