V říjnu 2012 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
29.10.Frýdek Místek U13 vs. SFC Opava U13 5:5RedakceFrýdek Místek patří v této kategorii ke špičce nejen této soutěže na severu Moravy. Opava si z jeho hřiště odvezla remízu 5:5.
28.10.Prohra z Čáslavi bolí CAS - OPA 1:0, 13.kolo | RedakceFotbalová spravedlnost měla dovolenou. Naši kluci by jinak v Čáslavi neprohráli. O tom, že se tři body zůstanou na trávníku pod Hrádkem, rozhodla poslední minuta.
25.10.Zlepšující se formu je třeba potvrdit v Čáslavi CAS - OPA 1:0, 13.kolo | RedakceCestou k tomu, aby se opavští fotbalisté ještě více přiblížili k týmům nad sebou, je bodovat v Čáslavi, nejlépe vyhrát. Středočeši ale rovněž touží po třech bodech. Svěží vítr do žil jim totiž určitě vlila remíza v Karviné.
22.10.VIDEO: Béčko porazilo Šumperk 4:2 Redakce/VIDEO/ Rezerva Slezského FC Opava v neděli porazila mužstvo ze Šumperka 4:2. Poslechněte si hodnocení obou trenérů.
22.10.SFC Opava U13 vs. Baník Ostrava U13 9:8RedakceUtkání Opavy s ostravským Baníkem bezpochyby patřilo k vrcholům celé žákovské ligy. Z vítězství se nakonec radovali hráče Slezského.
20.10.Druhé vítězství je doma OPA - TAO 2:0, 12.kolo | RedakceVlašim zapomenuta. Opavští fotbalisté na domácím trávníku porazili Táborsko a odčinili tak alespoň trochu nezdar z minulého týdne. Mezi střelce se poprvé od návratu z Hradce Králové zapsal Tomáš Mrázek a hned z toho byl gól roku.
18.10.Přijede Táborsko v čele s fotbalovým géniem Janem Šimákem OPA - TAO 2:0, 12.kolo | RedakceDalší druholigový soupeř míří do slezské metropole. Tentokrát z jihu Čech FC MAS Táborsko, které ještě relativně nedávno hrálo pod hlavičkou Sezimova Ústí.
15.10.FC Hlučín U13 vs. SFC Opava U13 2:18RedakceUtkání s Hlučínem jsou vždy zajímavá tím, že se jedná o derby.
13.10.Selhání ve druhém poločase nás stálo body VLA - OPA 2:0, 11.kolo | RedakceSobotní zápas ve Vlašimi se pro Opavu nezačal vyvíjet vůbec špatně. V první půli produkovali Slezané dobrý fotbal, bohužel nedávali šance. Druhé dějství naopak přineslo v našem podání pasivitu, která nás stála body.
12.10.Opava jede do Vlašimi potvrdit Varnsdorf VLA - OPA 2:0, 11.kolo | RedakceVýpravu pro bodový zisk pořádá v sobotu druholigová Opava. Slezané míří do Vlašimi, na půdu týmu, kterému mají co vracet. Poslední dvě vystoupení na hřišti tohoto týmu způsobila Slezskému FC problémy. Nejdříve sestup do MSFL a naposledy zlomený nos brankáře Otakara Nováka.
11.10.U19: 1. Slovácko – SFC Opava 3:2RedakceDevatenáctka na Slovácku nebodovala.
11.10.U19: SFC Opava - FK Teplice 1:3RedakceProti Teplicím jsme prospali první poločas a podlehli 1:3.
11.10.Marcel Cudrák: Má šance přijde, musím ale makat RedakceKrnovský rychlík Marcel Cudrák má před sebou jasný cíl, probojovat se do kádru opavského áčka. Zatím patří k nepostradatelným článkům divizní rezervy. Letos se už za rezervu zapsal čtyřikrát mezi střelce, zahrává i standardní situace. V nejbližší době o tomto fotbalistovi určitě uslyšíme.
9.10.Zdeněk Partyš: Pro toho, kdo k Opavě něco cítí, musí být současné výsledky frustrující RedakceNarodil se sice na jihu Moravy, jenomže stačila návštěva Opavy a ze Zdeňka Partyše se stává kovaný Opavák. Ve slezské metropoli se tento devětadvacetiletý záložník zabydlel.
8.10.Video: Tiskovka po Varnsdorfu OPA - VAR 3:0, 10.kolo | Redakce/VIDEO/ Tisková konference trenéra Varnsdorfu Zdenko Frťaly a trenéra Opavy Davida Vavrušky po sobotní výhře SFC.
8.10.Video: František Metelka po první výhře v sezóně OPA - VAR 3:0, 10.kolo | Redakce/VIDEOROZHOVOR/ Stoper František Metelka v rozhovoru po první výhře Opavy v této sezóně.
8.10.SFC Opava U13 vs. Sigma Olomouc U13 6:13RedakceOpavští fotbalisté do třinácti let tentokrát podlehli Olomouci 6:13.
8.10.FC Vítkovice U13 vs. SFC Opava U13 5:3RedakceDo Vítkovic jsme odjeli v neděli po velmi vydařeném celodenním pátečním turnaji v Bohumíně.
7.10.Béčko nestačilo na Lískovec Redakce/VIDEO/ Premiéra staronovému trenéru opavské rezervy Janu Hruškovi nevyšla. Béčko opavského týmu nestačilo na Lískovec a prohrálo na domácím stadionu 0:3.
6.10.K velké radosti stačilo pět minut OPA - VAR 3:0, 10.kolo | RedakcePořádně veselo bylo dnes v Městských sadech. A aby ne. Fotbalisté Slezského FC Opava totiž dokázali dovést zápas s Varnsdorfem do vítězného konce. Přitom jim k tomu stačilo pět minut, ve kterých Severočechům zasadili tři tvrdé údery.