Patnáctka padla na půdě Sigmy Olomouc

19.09.2014, autor Redakce
O P A V A - Starší žáci Slezského FC Opava podlehli olomoucké Sigmě v poměru 0:4. Přitom herně byl zápas vyrovnaný, opavské naděje ale na rozdíl od domácích neproměňovaly šance.
16.kolo, úterý 16.9.2014, 15:00
Olomouc Olomouc
4:0

Vyklický – Blažej, Anděl, Kovalčík, Dostál – Harazim, Fusek, (60. Elbel), Souček (50. Kostera) – Skopalík (35. Miškev), Katschmarz (55. Bartusek), Darmovzal (50. Koschatzký).

Jan Doseděl (trenér SFC Opava U15): „Utkání bylo od úvodních minut vedeno velmi jednoduše z obou stran. Bylo plné jednoduchých nákopů a fotbal se hrál spíše až na útočné polovině soupeře. Hrálo se poměrně vyrovnaně, jen s tím rozdílem, že domácí hráči byli schopni potrestat chyby hostujících hráčů, kdežto nám se to naopak nedařilo. Druhá půle se odehrávala ve stejném duchu, a i přes bojovný přístup a nasazení se nepodařilo hráčům SFC vstřelit branku. Naopak opět po velkých chybách v obraně ještě dvakrát inkasovali.