Béčko nad Líšní vedlo, nakonec je ale bez bodu

05.04.2015, autor Redakce
O P A V A – Hned s několika hráči z áčka nastoupilo v neděli dopoledne naše béčko proti Líšni. V prvním poločase to vypadalo, že by kluci mohli bodovat, bohužel po přestávce se sen o bodovém zisku rozplynul jako pára nad hrncem.
20.kolo, neděle 5.4.2015, 10:30
1:3
Líšeň Líšeň
Godula – Macíček, Hoza, Dvorník, Čelůstka – Michal Hrabina – Grussmann, Metelka, Lavrovič (80. Galvas) – Machálek – Pezzotti. Trenér: Lubomír Hrabina.

Branky: 14. Grussmann – 45. Šumbera, 55. Lutonský, 88. Šumbera.
ŽK: Godula – Milotínský, Lutonský, Šumbera.
Diváci: 100

Opava šla do vedení Grussmannem, jenomže v poslední minutě první půle se trefil Šumbera, na začátku druhého dějství vyrobil fatální chybu gólman Lukáš Godula, kterou potrestal Lutonský a na konečných 1:3 upravil Šumbera.

„Do vyrovnávací branky jsme byli lepším týmem, byli jsme i silnější na míči. Další ráz zápasu určila chyba našeho brankáře. Poté jsme se už nedokázali zvednout. Jako v každém předešlém střetnutí nás srazily individuální chyby,“ okomentoval zápas trenér Jan Hruška starší.