Třináctka podlehla Frýdku-Místku

15.04.2015, autor Redakce
O P A V A - Našim fotbalistům z výběru U-13 se zápas se stejně starými vrstevníky z Frýdku-Místku nepodařil. Úvod utkání pro Slezský FC spadal do kategorie krajně nepovedených. Konečná prohra 5:13 je toho jasným důkazem.
21.kolo, neděle 12.4.2015, 10:00
Frýdek-Místek Frýdek-Místek
13:5

Branky Opavy: Kuča 3, Jelínek, Latoň.

Jak by také ne. Během prvních deseti minut frýdecko-místecký celek naše mladíky vůbec nepustil za půlku. A co víc, nasázel jim hned osm branek, zatímco Opava gólově kontrovala pouze jednou.

Slezskému FC chyběla rychlost a důraz. Potom však jako by se Opavané zmátořili a ve zbylých padesáti minutách nepodali vůbec špatný výkon. Frýdek už nehrál v takovém tempu a také tým ze slezské metropole ukázal, že fotbal hrát umí.

„Soupeř vyhrál zcela zaslouženě, více chtěl a hlavně byl připraven zvítězit. Toto vědomí nám v takovýchto těžkých utkáních chybí. Gratuluji velmi kvalitnímu soupeři k výhře a věřím, že v dalších zápasech je už porazíme,“ uvedl trenér opavské třináctky Radim Maloch.