Čtrnáctka doma prohrála se Sigmou

25.05.2015, autor Redakce
O P A V A - Svěřenci trenéra Radovana Moronga z kategorie U-14 v dalším mistrovském utkání narazili na celek olomoucké Sigmy. I když první poločas branku nenabídl, v tom druhém padly hned tři. Všechny bohužel skončily v opavské síti a Slezský FC prohrál 0:3.
27.kolo, sobota 23.5.2015, 15:00
0:3
Olomouc Olomouc
Šidlák - Návrat, Katschmarz, Hartmann, Celta - Dušek - Tománek, Gorčica, Ščudla (50. Buga) - Šafarčík, Janjuš.

Během úvodní pětačtyřicetiminutovky mladí Opavané nehráli dle představ svého trenéra. Do utkání totiž vstoupili s přílišným respektem k soupeři. Ve druhém poločase se obraz hry změnil. Iniciativa byla v držení Slezského FC, ale góly dávala Olomouc.

Všechny přitom lze považovat za poměrně laciné. „Byli jsme fotbalovějším týmem, hráči si dokázali vytvořit tlak a brankové příležitosti, ovšem koncovka byla nejslabším článkem na našem výkonu. Taková utkání bychom už měli zvládat lépe po stránce technicko – taktické," uvedl kouč opavské čtrnáctky Radovan Morong.