Patnáctka zvítězila ve Vítkovicích

14.08.2015, autor Redakce
O P A V A - Vítězný vstup do nového ročníku prožili fotbalisté opavské patnáctky, kteří se před nedávnem představili na hřišti stejně starého výběru Vítkovic. Po dvou přesných trefách Šafarčíka a branky Katschmarze zvítězili 3:2.
1.kolo, středa 12.8.2015, 10:30
Vítkovice Vítkovice
2:3

Ondráček - Goněc (62. Návrat), Katschmarz, Vrána, Ščudla - Tománek (57. Celta), Gorčica, Dušek, Matějíček - Šafarčík, Janjuš. Trenér: Radovan Morong.

Branky Opavy: 15. a 33. Šafarčík, 27. Katschmarz.

Utkání začalo opatrně z obou stran. Domácí mužstvo skórovalo z jedné nenápadné akce. Naše mladíky to však paradoxně nakoplo, ještě do poločasu nastříleli tři góly a skóre otočili.

Po změně stran ovšem Vítkovice na Slezský FC přitlačily a soupeře začaly přehrávat. Byly nebezpečnější při zahrávání standardních situací a také v přechodech do útočné fáze.

„Z jedné povedené akce při naší špatné organizaci dokázali domácí snížit. Hra se postupně vyrovnala a do konce utkání bylo k vidění mnoho situací ke vstřelení branky na obou stranách,“ popisoval průběh druhé půle trenér Opavanů Radovan Morong.