Sedmnáctka přišla o bod s Jihlavou až v závěru

18.08.2015, autor Redakce
O P A V A - Ještě tři minuty před koncem řádné hrací byl mezi sedmnáctkami Slezského FC a Jihlavy stav vyrovnaný 2:2. Poté se však domácí dopustili hrubé chyby, po níž se pískala penalta, kterou Vysočina proměnila a nakonec i zvítězila.
15.kolo, středa 12.8.2015, 12:00
2:3
Jihlava Jihlava
Hub – Musila, Houdek, Štefka, Podraza (73. Varyš) – Šimíček (37. Dybal), Večerek – Šefčík, Hluchý (64. Teichman), Stošek (41. Fusek) – Hartmann. Trenér: Radomír Hlaváč.

Branky Opavy: Hartmann, Fusek.

Slezanům náramně vyšel záměr vstoupit do zápasu aktivně. Napadali soupeřovu rozehrávku na jeho polovině a po zisku míče se snažili přecházet do rychlého zakončení. V tomto duchu se neslo úvodních dvacet minut a Opava se zásluhou Hartmanna také ujala vedení.

Družině trenéra Radomíra Hlaváče paradoxně uškodila přestávka na občerstvení. Po dvou hrubých individuálních chybách Jihlava otočila na 1:2.

Do druhé půle šel Slezský FC s tím, aby minimálně vyrovnal. Tři minuty před koncem se to také díky Fuskovi podařilo. Pak ale následoval už zmíněný pokutový kop, který rozhodl.