Béčko si poradilo s Frýdlantem

27.09.2015, autor Redakce
C H L E B I Č O V - Ani jednoho hráče z áčka nevyužil trenér naší rezervy Lubomír Hrabina v dalším divizním duelu s Frýdlantem nad Ostravicí. Opava na hřišti v Chlebičově začala velmi dobře a ujala se vedení už v šesté minutě díky brance Dřizgeviče. Slezský FC nakonec zvítězil 3:1.
8.kolo, neděle 27.9.2015, 10:15
3:1
Frýdlant nad Ostravicí Frýdlant nad Ostravicí
Lasák – Košárek, Hoza, Dřizgevič, Mezera – Uvíra, Češek, Rolný (87. Korbel), Fišer (75. Vicherek) – Duda – Gebauer. Trenér: Lubomír Hrabina.

Branky: 6. Dřizgevič, 38. Uvíra, 64. Duda – 40. Šigut.
Rozhodčí: Slaminka – Šistík, Macrineanu.
ŽK: Češek, Rolný, Duda – Jandek, Šigut, M. Chlebek, Preči, Střižík.
Diváci: 90

Nutno dodat, že Dřizgevič se blýskl opravdu parádním gólem, když svou ránu z přímého kopu zakroutil rovnou do šibenice. Druhá trefa Opavských padla na vrub Uvíry, jenž zacílil do černého sedm minut před přestávkou.

Záhy sice snížil hostující Šigut poté, co ho naši hráči nepohlídali na přední tyči, ale ve druhém poločase si Hrabinova družina vcelku v poklidu hlídala svůj náskok. Vítězství Opavy pečetil Duda.

„Po třetí brance jsme už hru kontrolovali. Celkově se ale jednalo o zápas plný osobních soubojů, který měl svou kvalitu,“ uvedl kouč opavské rezervy Lubomír Hrabina.