Šestnáctka podlehla Karviné

06.04.2016, autor Redakce
O P A V A - Těžký zápas mají za sebou hráči naší šestnáctky, kteří se před nedávnem představili na hřišti Karviné. Domácí ovládli první poločas v poměru 3:0 a celkově zvítězili 4:1. Jedinou branku opavského výběru vsítil ve druhé půli Elbel, který potrestal hrubku v karvinské rozehrávce.
5.kolo, sobota 2.4.2016, 12:15
Karviná Karviná
4:1

Vyklický - Fusek, Kovalčík (41. Mikuš), Š. Harazim, Kostera (41. V. Harazim) – Koschatzký (41. Nosál) – Čonka (41. Skopalík), Darmovzal, Souček (61. Bartusek), Červeňák – Miškev (41. Elbel). Trenér: Lukáš Černín.

Branka Opavy: Elbel.

Slezanům se tentokrát bohužel herně nepovedlo navázat na minulé utkání. Soupeř byl fotbalovější a důraznější. Hráči hostů se navíc nedokázali vyhnout obrovským individuálním chybám. Karviná tak mohla pohodlně skórovat.

„Toto utkání se nám vůbec nepovedlo a měli bychom na něho rychle zapomenout. Chyběla nám lehkost a hlavně bojovnost. Hráči jsou si vědomi špatného výkonu a doufáme, že ten bude v dalším zápase lepší a bojovnější,“ hodnotil zápas trenér šestnáctky Slezského FC Lukáš Černín.