Třináctka začala remízou a výhrou

17.08.2016, autor Redakce
Opava – Mladí fotbalisté opavské třináctky mají za sebou vstup do nového ročníku soutěže. A nevedlo se jim vůbec špatně. Ve Vítkovicích přišli o vítězství gólem z poslední vteřiny a remizovali 6:6. Holici pak jasně přehráli 16:5.
2.kolo, sobota 13.8.2016, 11:00
16:5
1. HFK Olomouc 1. HFK Olomouc

Branky: Krömer 4, Katschmarz 3, Pastyřík 2, Vala, Zavadil, Petzuch, Janjuš, Hendrych, Chládek, Sotorník.

Proti Holici mladým Opavanům vše vycházelo prakticky od první minuty. Ve všech herních činnostech HFK přehrávali a nakonec si i s chutí zastříleli. Soupeř se i přesto snažil poctivě bránit v šesti hráčích a neustále hrozil rychlými brejky.

„My jsme se trpělivě propracovávali k šancím, které jsme dokázali i proměnit. Za stavu 10:0 jsme ovšem polevili v koncentraci a během sedmi minut dostali 3 branky. Mimo tuto část utkání jsme ovšem byli lepším mužstvem a zaslouženě vyhráli,“ uvedl trenér opavských nadějí Radim Maloch.

Podrobnosti o utkání proti Vítkovicím pod tímto odkazem »