Čtrnáctka se představila ve Zlíně, přivezla remízu

20.10.2016, autor Redakce
Zlín, Opava – Fotbalisté opavské čtrnáctky se před nedávnem představili na půdě Zlína. Po prvním poločase dokonce vedli zásluhou přesné trefy Kollka. V poslední minutě se ovšem domácím povedlo vyrovnat a zápas nakonec dospěl k remíze 1:1.
11.kolo, neděle 16.10.2016, 11:45
Zlín Zlín
1:1

Makovický – Hrbáč, Henčl, Kollek, Žižka – Rataj, Večerka – Kramář, Sprinz, Frey (55. Rozsypal) – Blažej. Trenér: Radovan Morong.

Branka Opavy: 31. Kollek.

Mladí Opavané ve městě, jež se nachází na rozhraní Hostýnských a Vizovických vrchů, chtěli navázat na své výkony z posledních tří kol. Do týmu se po dvouměsíční odmlce postupně zapracovávají rekonvalescenti, kteří se prali se zdravotními problémy, a hra Slezského FC se začíná zvedat.

„Bohužel se nám nepodařilo v poslední minutě zareagovat na dobře zahranou standardní situaci a ze šťastné dorážky domácí vyrovnali. I přesto jde vidět posun v herním projevu týmu,“ doplnil na závěr.