Opavští padli v Senici, zápas odchytal Buček

21.01.2017, autor Redakce | FOTO: Deník / František Géla
Opava – Ke svému druhému zápasu vyrazili opavští borci do Senice. S domácím výběrem, který hraje nejvyšší slovenskou soutěž, prohráli 1:2. Jediný gól Opavy vstřelil obránce Matěj Hrabina (na snímku). V brance Slezského FC odchytal celých devadesát minut Antonín Buček, kterého Opava zkouší.
příp., sobota 21.1.2017, 12:00
Senica Senica
2:1
Šulla (46. Plach) – Gončar (30. Kováč), Pillár, Mravec, Miklós (46. Včelka) – M. Kosorín, Kopičar (60. Blažek), Kratochvíl, Mráz (75. Varga), Hronec (70. Krč) – Turyna. Trenér: Miroslav Mentel.

Buček – Simerský, Radić, M. Helebrand (46. Žídek) – Duga (46. Čelůstka), Schaffartzik (46. Jursa), Mozol (46. Janetzký), Hrabina – Jurečka, Puškáč (46. Kuzmanovič), Grussmann (46. Zapalač). Trenér: Roman Skuhravý

Branka Opavy: Hrabina.

Hosty poslal do vedení Matěj Hrabina, Slováci ale ještě do přestávky odpověděli dvěma góly. „Obě branky pramenily z nepozornosti, kterou přičítám tomu, že přecházíme na nový herní systém,“ podotkl trenér Roman Skuhravý.

„Celkově ale zklamaný nejsem. Jediné, co mrzí, je výsledek, bylo to o dost lepší než ve Zlíně,“ pokračoval.

„Nejlépe nám vyšla pětadvacetiminutová pasáž v úvodu druhého poločasu, kdy jsme soupeře přitlačili ve vápně. Škoda neproměněných šancí,“ litoval opavský kouč.

Na adresu Antonína Bučka řekl: „Zda u nás zůstane, je věcí dalších jednání,“ uzavřel Skuhravý.