Devatenáctka nezvládla závěr a podlehla Karviné

24.05.2017, autor Redakce
Opava – Devatenáctka Slezského FC nezvládla důležitý souboj s Karvinou. Na domácím trávníku jí podlehla 0:1. Jedinou branku zápasu vstřelil sedm minut před koncem Ondřej Lingr.
30.kolo, sobota 20.5.2017, 11:00
0:1
Karviná Karviná
Vyklický - Musila, Keller, Kolísek, Hurta – Kuzník, Rychlý, Souček – Vrána (68. Fusek), Veselý, Socha. Trenér: Alois Skácel.

Branka: 83. Lingr.
Rozhodčí: Kaloč – Mikeska, Vrťo.
ŽK: Socha, Rychlý – Hejda, Ćehajić.
Diváci: 60

„Vyrovnané utkání, oba týmy si vytvořily po dvou šancích. Hosté jednu z nich proměnili, proto zaslouženě vyhráli,“ uznal opavský trenér Alois Skácel.

V prvním poločase měl tutovku Vrána, ale nedal. Na podzim mu to přitom střílelo, stejně tak jako Veselému, který po přestávce trefil tyč.

„Bohužel sedm minut před koncem jsme vyrobili chybu, kterou Karviná potrestala. Je to škoda,“ posteskl si Alois Skácel. Bodově se na Slezany dotáhla Jihlava, která má navíc k dobru zápas se Spartou. Slezský FC má nyní před sebou zápas na hřišti favorizovaných hradeckých Votroků.