Opava porazila Skalicu, trefili se Simerský s Marešem

28.06.2017, autor Redakce
Hovorany – Opava slaví první výhru v přípravě. Na dobře připraveném trávníku v Hovoranech nedaleko od Kyjova porazila Skalicu 2:1. Brankami se na tomto vítězství podíleli Dominik Simerský a Jiří Mareš.
příp., středa 28.6.2017, 17:00
Skalica Skalica
1:2

Šrom – Hrabina (46. M. Helebrand), Simerský (46. Kolísek), Radič, Čelůstka – Jursa (46. Rychlý) – Kayamba (46. Mareš), Končal (46. Stříž) – Baranek (46. Mozol) – Jurečka, Kuzmanovič (46. Puškáč). Trenér: Roman Skuhravý.

Branky Opavy: 34. Simerský, 51. Mareš.

První poločas patřil Slezskému FC. Skóre otevřel po rohovém kopu hlavou Simerský. Opavští mohli vést i větším rozdílem, avšak Václav Jurečka dvě šance neproměnil.

Do druhé půle opavský kouč prostřídal sestavu a šanci dostali členové devatenáctky Rychlý s Kolískem. Po pár minutách hry přišla akce, kdy se balon přes Puškáče se Střížem dostal k Marešovi, který dával na 2:0. Skalica ale snížila a mohla i srovnat, naštěstí proti byl brankář Šrom, který tak prožil vítěznou premiéru v dresu Slezského FC.