Béčko v Novém Jičíně urvalo cenný bod, srovnal Swiech

13.08.2017, autor Redakce
Nový Jičín – Díky brance hrajícího asistenta Jakuba Swiecha veze opavská rezerva z Nového Jičína bod za remízu 1:1. Bod je cenný o to více, neboť domácí byli lepším týmem.
2.kolo, sobota 12.8.2017, 17:00
Nový Jičín Nový Jičín
1:1

Lasák – Hájek, Kolísek, Swiech, Hurta – Večerek, Rychlý, Strnad, Berger (77. Mezera) – A. Helebrand (74. Vrána), Litwiak (67. Schlossár). Trenér: Lukáš Černín.

Branky: 68. Pyclík – 89. Swiech.
Rozhodčí: Broskevič – Kaloč, Bebenek.
ŽK: Lasák (Opava).
Diváci: 166

Jičín byl nebezpečný hlavně ve druhém poločase, kdy dal Pyclíkem i gól. Další šance ale pochytal výborný Lasák, který lapil hlavičku Maliny, ránu Kalicha či tutovku Kiss Farkase. Minutu před koncem kopali opavští standardní situaci a Jakub Swiech hlavou vyrovnal.

„Soupeř nás sice tolik nepřehrával, ale byl nebezpečný. Podržel nás brankář Lasák. My jsme byli maximálně produktivní, když jsme z jednoho ohrožení branky dali gól. Z tohoto pohledu je to pro nás šťastný bod,“ řekl trenér opavského béčka Lukáš Černín.