Dvanáctka si v Uničově otevřela střelnici

14.11.2017, autor Redakce
Opava – S velkým přehledem zvládli fotbalisté opavské dvanáctky poslední zápas podzimu v Uničově. Už po první třetině bylo jasné, že vyhrají, když si vypracovali pětigólový náskok. Nakonec svěřenci trenéra Radima Malocha vyhráli 17:1.
13.kolo, sobota 11.11.2017, 10:00
Uničov Uničov
1:17

Branky Opavy: K. Hendrych 5, Hranoš 3, Souček 3, Breksa, Zacpal, Pecník, Winkler, Jaroš, V. Hendrych

„Poslední podzimní mistrovské utkání si kluci užili. Vstřelili jsme mnoho pěkných branek, předvedli plno hezkých fotbalových akcí a vyhráli jsme tímto skóre zaslouženě. Přesto si neodpustím dvě výtky.

Zaprvé, že jsme ještě zahodili velké množství šancí, kdy skóre mohlo být daleko vyšší a zadruhé, že jsme polevili v koncentraci ve třetí třetině, která již herně nebyla tak kvalitní, jako první dvě třetiny. Přesto kluky chválím nejen za tento zápas, ale také za celou podzimní mistrovskou část sezóny,“ řekl po utkání opavský trenér Radim Maloch.