Rezerva veze tři body z Jeseníku

14.11.2017, autor Redakce
Opava – Skvěle představení odehrálo opavské béčko v Jeseníku. Z horké horské půdy veze tři body za vítězství 2:0. Branky Opavy vstřelili Adam Helebrand a Kuzník.
15.kolo, neděle 12.11.2017, 10:15
FK Jeseník FK Jeseník
0:2

Lasák – Večerek, Kolísek, Swiech, M. Helebrand – Kuzník (74. Socha), Rychlý, Berger, Strnad (83. Hájek) – A. Helebrand, Vrána (76. Schlossár). Trenér: Lukáš Černín.

Branky: 39. A. Helebrand, 70. Kuzník.
Rozhodčí: Podhajský – Buček, Marek.
ŽK: Lasák, M. Helebrand, Rychlý (všichni Opava).
ČK: 42. Mlinka (Jeseník).
Diváci: 263

Opava na trávníku dominovala. „Hráli jsme dobře, dostávali jsme se do šancí a ty se nám nedařilo proměňovat,“ řekl opavský trenér Lukáš Černín.

Šest minut před koncem prvního poločasu zatáhl balon Strnad, nahrál na Adama Helebranda, který otevřel skóre. „Po přestávce jsme opět dominovali. Soupeř měl tři možnosti, my jsme mohli ale klidně vyhrát 8:1,“ zdůraznil kouč Slezanů.

„Bylo až neskutečné, co jsme neproměnili. Náš výkon byl dobrý, podle mě nejlepší za celý podzim,“ dodal Černín. Na konečných 0:2 upravil po další přihrávce Strnada Kuzník. Rezerva SFC se tak s podzimní částí sezony rozloučila výhrou.