Rezervu spasil gólem v závěru Berger

15.05.2018, autor Redakce
Opava – Deset minut před koncem rozhodla opavská rezerva o tom, že si Šternberka odvezla tři body. Na vítězství 2:1 se brankami podíleli Socha a Berger.
25.kolo, sobota 12.5.2018, 16:30
Šternberk Šternberk
1:2

Mosler – Musila, Kolísek, Swiech, Hurta – Večerek (65. Vrána), Rychlý, Berger, Socha – Grussmann (76. Strnad), A. Helebrand. Trenér: Lukáš Černín.

Branky: 52. Coufal – 45. Socha, 80. Berger.
Rozhodčí: Trigas – Slaminka, Twardek.
ŽK: Lukášek, Coufal, Toman – A. Helebrand, Kolísek.
Diváci: 236

„Domů si vezeme zasloužené tři body. Měli jsme i více šancí než domácí,“ řekl opavský trenér Lukáš Černín. „Šternberk měl dvě dobré gólovky. V jednom případě nás podržel brankář Mosler, ve druhém jsme vykopávali balon z brankové čáry,“ pokračoval v hodnocení zápasu kouč Slezanů.

Na konci poločasu poslal hosty do vedení po akci Večerka, Rychlého a Bergra Socha. Domácí pak srovnali a Opavu ke třem bodům nasměroval deset minut před koncem Berger, který zužitkoval přihrávku Musily.