Béčko rozstřílelo Kozlovice, nasázelo šest branek

03.09.2018, autor Redakce
Opava – Opavská rezerva si otevřela střelnici. Na domácím trávníku přejela Kozlovice, které porazila vysoko 6:1. Přitom první poločas skončil nerozhodným výsledkem.
5.kolo, neděle 2.9.2018, 10:15
6:1
FK Kozlovice FK Kozlovice
Vyklický – Hrabina, Radič, Swiech, Keller – Darmovzal (71. Socha), Řezníček (64. Souček), Janetzký, Freit – Jurečka (74. Veselý), Juřena. Trenér: Lukáš Černín.

Branky: 19. Janetzký, 49. Radič, 68. Jurečka, 72. Juřena, 74. Freit, 81. Swiech – 27. Nekuda.
Rozhodčí: Krupa – Částeček, Bebenek.
ŽK: Juřena – Řehák, Kyselák.
Diváci: 60

Opava nasadila několik hráčů z prvního týmu. „Šlo o to, aby měli herní vytíženost,“ vysvětloval trenér Lukáš Černín. V 19. minutě šel jeho tým do vedení, krásnou akci zakončil vedoucí brankou Janetzký. Hosté ale brzy srovnali, když se střelou do šibenice ze standardní situace trefil Nekuda.

„Kozlovice hrály dobře, byly důrazné na míči. Vůbec nehrály špatně. S přibývajícími minutami soupeři ale došly síly. Rozhodla naše fotbalovost a větší kvalita,“ dodal Černín.