V generálce jsme remizovali se Slaskem Wroclaw

03.02.2019, autor Redakce
Wroclaw – Generálku na jarní část máme za sebou. Na umělé trávě ve Wroclawi jsme remizovali s domácím Śląskem 2:2, když se za nás trefili Jan Řezníček s Adamem Rychlým.
příp., neděle 3.2.2019, 15:30
Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław
2:2

Šrom – Helebrand (56. Hrabina), Rychlý, Simerský, Žídek – Manzia, Zavadil (67. Stáňa), Řezníček – Janetzký (70. Radić) – Smola, Opoku (55. Juřena). Trenér: Ivan Kopecký

Branky: 10. z pen. Piech, 80. Farshad – 40. Řezníček, 86. Rychlý.

Polský celek šel brzy do vedení gólem z penalty, Opavě se podařilo vyrovnat na konci poločasu. Po přestávce vstřelil druhou branku SFC Smola, ale ta nebyla uznána.

Deset minut před koncem se trefil domácí Farshad, a za Opavské srovnal na konečných 2:2 Rychlý.

„Bylo to bojovné utkání s řadou šancí na obou stranách. Štve mě, že se nehrálo na přírodním hřišti. Bohužel nám to neumožnilo počasí,“ řekl kouč Slezského FC Ivan Kopecký.