Béčko Opavy začalo jaro výborně, vyhrálo v Novém Jičíně

18.03.2019, autor Redakce
Opava – Béčko SFC si upevnilo první místo v divizi. Svěřenci trenéra Lukáše Černína zvládli zápas na hřišti druhého Nového Jičína, kde Slezané vyhráli 3:2.
16.kolo, sobota 16.3.2019, 15:00
Nový Jičín Nový Jičín
2:3

Hub – Dybal, Radič, Swiech, Večerek – Rychlý (86. Hluchý), Souček – Darmovzal, Berger (81. Musila), Socha – A. Helebrand. Trenér: Lukáš Černín.

Branky: 45. Smolarčík, 70. Nippert – 19. a 25. Souček, 65. Berger.
Rozhodčí: Marek – Petr, Havlín.
ŽK: Dybal, Darmovzal (oba Opava).
Diváci: 120

„Zasloužené vítězství. Téměř po celý zápas jsme byli lepším týmem,“ shrnul v kostce utkání trenér opavské rezervy Lukáš Černín. „Mohli jsme už v prvním poločase dát tři, čtyři góly. Naopak domácí trefili tyč,“ pokračoval šéf opavské lavičky.

Skóre otevřel po přihrávce Swiecha Souček. Tentýž hráč ve 25. minutě vystihl novojičínskou rozehrávku a zvýšil na 2:0 pro Slezany. „Škoda, že jsme inkasovali gól do šatny,“ litoval Černín. Po hodině hry ale uklidnil lídra soutěže Berger. „Domácí sice snížili, ale více jsme jim nedovolili,“ zakončil trenér béčka SFC.