Béčko s přehledem porazilo Holici

25.03.2019, autor Redakce
Opava – Ve svém druhém vystoupení si naše rezerva smlsla na HFK Olomouc. Na hřišti za koupalištěm porazili Hanáky 3:0. Kromě toho zahodila i několik dalších šancí.
17.kolo, neděle 24.3.2019, 10:15
3:0
1. HFK Olomouc 1. HFK Olomouc
Hub – Večerek, Radič, Swiech, Dybal – Darmovzal, Řezníček, Rychlý (60. A. Helebrand), Berger (65. Kuzník), Socha (32. Musila) – Jurečka. Trenér: Lukáš Černín.

Branky: 14. Krejčí (vlastní), 39. Jurečka, 50. Řezníček.
Rozhodčí: Nejezchleb – Vojáček, Svoboda.
Diváci: 60

„Celý zápas jsme měli ve své moci. Soupeř hrozil jen ze standardních situací, ale ty jsme pokryli. Vzadu jsme hráli bezchybně. Dali jsme tři góly, vedle toho jsme zahodili i několik šancí,“ řekl k zápasu trenér opavského béčka Lukáš Černín.

První gól padl po centru Darmovzala, který dostal míč od Swiecha. Posledním hráčem, který se balonu dotkl, byl hostující Krejčí.

Šest minut před poločasem kopal Swiech rohový kop, míč se k němu dostal zpět, vrátil ho do vápna, kde ho usměrnil do sítě hlavou Jurečka. Poslední slovo měl Řezníček, kterému nahrával Dybal.