Béčko začalo proti Ústí úřadovat po přestávce

29.04.2019, autor Redakce
Opava – Naše rezerva šla do zápasu s posledním Ústí v roli velkého favorita. Slezané se v prvním poločase trápili střelecky. Měli šance, ale góly začaly padat až po přestávce. Opava nakonec vyhrála 4:0.
22.kolo, neděle 28.4.2019, 10:15
4:0
Sokol Ústí Sokol Ústí
Lasák – Dybal, Radič, Swiech, M. Helebrand – Manzia (72. Hluchý), Rychlý, Berger (66. Kuzník), Fusek (66. Večerek) – Veselý, Darmovzal. Trenér: Lukáš Černín.

Branky: 48. Darmovzal, 59. Swiech, 66. Manzia, 72. Veselý.
Rozhodčí: Šamaj – Marek, Trigas.
ŽK: Sencovici, Smítal, Kopecký.
Diváci: 60

Opavští od prvních minut demonstrovali svou sílu. „Měli jsme v prvním tři velké šance, ale hosté odolávali. Dokud s námi stačili běhat, ještě se drželi,“ řekl trenér béčka SFC Lukáš Černín.

Manziova rána skončila na břevnu. Rychlého pokus vytáhl brankář a Darmovzal sice gólmana překonal, avšak trefil hráče stojícího na brankové čáře.

Po přestávce se už začali Opavští prosazovat. Hned po třech minutách skóroval Darmovzal. „Od tohoto okamžiku soupeř rezignoval. Dali jsem další tři branky a dosáhli na povinné vítězství,“ doplnil Černín.