Starší žáci U14 porazili Šumperk 3:0

29.05.2013, autor Redakce
Starší žáci věkové kategorie U14 uspěli v utkání se Šumperkem a zaznamenali tak už své páté vítězství v řadě.
30.kolo, středa 29.5.2013, 16:45
3:0
Šumperk Šumperk
Zouhar - Šikula, Kadlec, Sládek, Bitomský - Musila, Pučan, Knopp, Fusek - Šefčík, Hartmann. Střídali: Havrlant, Meier, Zacpal, Dener.

Branky: Havrlant 2, Fusek.

Radim Maloch, asistent trenéra SFC Opava U14: Tento zápas byl rozdělen do dvou zcela rozdílných poločasů. Ten první jsme sice začali aktivně, ale po pár nepovedených přihrávkách se nám úplně přestalo dařit, nehráli jsme vůbec svoji hru a celý poločas jsme nebyli schopni najít herní pohodu.

O přestávce se kluci uklidnili a do druhé půle nastoupili jako vyměnění. Od první minuty měli chuť hrát, tvořit hru a začali soupeře jasně přehrávat. Po krásných akcích jsme se dostali do tří vyložených šancí, které ještě brankou neskončily.

Sřeleckou smůlu protrhl Tomáš Fusek a poté se nám vyvedlo střídání, kdy Vít Havrlant po minutě pobytu na hřišti zvýšil na 2:0 a chvíli poté přidal i třetí branku. Ve druhém poločase to byl z naší strany kvalitní výkon, který jsme předváděli v předchozích zápasech.