Sedmnáctka si hladce poradila s Meteorem, dala mu šestku

21.09.2021, autor Redakce
Praha – Mladší dorostenci kategorie U17 zvítězili na půdě pražského Meteoru v poměru 6:1.
8.kolo, sobota 18.9.2021, 13:15
Meteor Meteor
1:6

Souček – Sedláček, Buchta, Kokeš (62. Stareček), Wehowský (C) (62. Nováček), Cileček, Géryk, Honeš (62. Bek), Panyla, Blatný (62. Šrek), Hranoš (62. Ligač). Trenér: Tomáš Mrázek.

Branky: 24. Vlček – 5. z pen. a 62. Sedláček, 10. a 34 Hranoš, 45. Blatný, 76. Cileček.
Rozhodčí: Lerch – Černoevič, Dobrý.
ŽK: Štola – Buchta.
ČK: 47. Štola (Meteor).

Základ opavského vítězství položil už po pěti minutách Sedláček, který proměnil pokutový kop. Hned vzápětí přidal druhý gól Hranoš, jenž do půle skóroval ještě jednou.

Úvodní poločas opanovali Slezané v poměru 4:1, po přestávce se podruhé v utkání prosadil Sedláček a poslední slovo měl Cileček, který šestou brankou podtrhl jednoznačné vítězství opavské sedmnáctky.

„Zápas na Meteoru jsme zvládli podle představ. Po celé utkání jsme na hřišti dominovali. Jediné, co mě mrzí, že jsme nevyhráli větším rozdílem, kdy spousta našich šancí zůstala neproměněná,“ říká Tomáš Mrázek.

„Je skvělé, že se v soutěži stále držíme za TOP skupinou soupeřů a věřím, že je budeme prohánět co nejdéle,“ doplňuje kouč opavských dorostenců.