SFC porazil v přípravě Liptovský Mikuláš

02.07.2013, autor Redakce
O P A V A - Fotbalisté SFC Opava porazili ve svém druhém přípravném utkání Liptovký Mikuláš 3:1. Hosté sice vedli zásluhou Moma, ale domácí ještě do přestávky srovnali. Ve druhé půli přidal další dvě branky Lokša, který tak rozhodl o vítězství Slezanů.
příp., úterý 2.7.2013, 16:30
3:1
Lip. Mikuláš Lip. Mikuláš
Hampel – Dohnálek, Švec, Horka (18. Swiech), Keresteš – Metelka, Ficek, Sedláček, Skřehot, Němec – Komenda.

II. poločas: Godula – Pomp, Švec, Swiech, Hrabina – P. Uvíra, Wirth, Skřehot, Schaffartzik – Bartozel, Lokša. Trenér: Jan Baránek

Šavol – Kubena, Lišivka, Kucharčík, Ferenc – Pastva – Momo, Fuják, Palkovič, Brčák – Sachňuk.

II. poločas: Šavol (83. Korytko) – Kubena (85. Horváth), Lišivka, Kucharčík, Ferenc – Momo, Ličko, Palkovič, Brčák – Sachňuk, Kubica. Trenér: Jozef Škrlík

Branky: 44. Komenda, 53. a 88. Lokša – 42. Momo,