Čtrnáctka v derby jasně přehrála Hlučín

02.09.2013, autor Redakce
O P A V A - Opavští žáci kategorie U14 o víkendu jasným rozdílem rozdrtili v derby nedaleký Hlučín. O svém vítězství rozhodla čtrnáctka Slezského FC již v první půli, po které vedla v poměru 4:0. Po změně stran naděje SFC přidaly ještě dalších pět branek.
4.kolo, neděle 1.9.2013, 10:45
9:0
Hlučín Hlučín
Vyklický – Kostera (35. Vrána), Anděl (35. Dostál), Harazim (35. Bitomský), Fadrný – Červeňák (35. Katschmarz), Koschatzký (35. Manderla) – Blažej, Fusek, Šimeček – Veselý (35. Bosák)

Branky:Veselý 3, Katschmarz 2, Bosák, Koschatzký, Dostál, Šimeček.

Jan Doseděl (trenér SFC Opava U14):

Utkání se od úvodních minut odehrávalo v režii domácích hráčů. Ti se začali prosazovat hned od úvodních minut a nedali soupeři příliš šancí na nějakou odpověď.

Hráči SFC velmi dobře kombinovali a hlavně byli velmi silní v soubojích jeden na jednoho, které velmi často vyhrávali. V utkání bylo možno vidět spoustu krásných akcí, z nichž mnohé vedli ke gólovému zakončení.

Domácí hráči jednoznačně přehráli svého soupeře a zaslouženě zvítězili.