Patnáctka otočila nepříznivé skóre a porazila Vítkovice

05.09.2013, autor Redakce
O P A V A - Fotbalisté opavské patnáctky změřili síly s Vítkovicemi a připsali si cenné vítězství. To se ale proti houževnatému soupeři nerodilo lehce, protože naděje Slezského FC prohrávaly v jednu chvíli 1:3. Nakonec však vývoj utkání strhly na svou stranu a po zásluze vyhráli 6:4.
5, středa 4.9.2013, 14:45
6:4
Vítkovice Vítkovice
Zouhar – Šikula (36. Bartusek), Kovalčík (60. Dostál), Kubný, Dener (60. Meier) – Bitomský, Zacpal (55. Rolný), Fusek, Kadlec – Musila, Šefčík

Branky Opavy: Ševčík 3, Fusek 2, Bitomský 1.

Radovan Morong (trenér SFC Opava U15):

V úvodní desetiminutovce jsme hostující tým dostali pod tlak a paradoxně inkasovali po rychlém brejku. Do poločasu se hráči nedostali do zápasového tempa a spousta nepřesností vyústila v druhý gól v naší síti.

Důležitá byla kontaktní branka na 1:2. Druhá část zápasu nabídla zajímavé momenty na obou stranách. V průběhu dvaceti minut se nám podařilo otočit výsledek z 1:3 na 6:3 a utkání jsme měli zcela ve své režii.

Chválím hráče za způsob, jakým se dokázali vrátit zpět do utkání. Některé individuální výkony byly velice kvalitní.