Mladší dorost s Karvinou prohrával, skvělý obrat ale zařídil výhru

11.09.2013, autor Redakce
O P A V A - V šestém kole MSDL přivítali mladí fotbalisté Opavy dosud neporažený celek z Karviné. Zajímavé utkání, ve kterém měli v prvním poločase herně i výsledkově navrch hosté, nakonec zlepšeným výkonem ve druhé půli dokázal Slezský FC otočit ve svůj prospěch a zvítězit v poměru 4:2.
5.kolo, neděle 8.9.2013, 10:15
4:2
Karviná Karviná
Muczka – Kolísek (57. Vitoul), Tesařík, M. Helebrand – Seidler (70. Mička), Berger – Večerek, A. Helebrand, Petzuch – Adamovský.

Branky Opavy: A. Helebrand 2, Petzuch, Berger.

Radomír Hlaváč a Petr Deseyve (trenéři SFC Opava U17):

Za vítězství jsme moc rádi, od začátku soutěže se totiž potýkáme s velkou absencí hráčů. Na těch, kteří nastoupili, byla na hřišti vidět vůle po vítězství. Zejména za druhý poločas kluky chválíme za týmovost, nasazení a snahu v utkání uspět.

Podařilo se nám otočit výsledek proti soupeři, který patří ke kvalitním týmům v soutěži. Čeká nás Baník Ostrava, a my chceme v tomto utkání navázat na náš výkon z druhého poločasu, kterým jsme se prezentovali proti Karviné.