Starší žáci kategorie U15 neudrželi vedení a padli v Bílovci

07.10.2013, autor Redakce
O P A V A – Starší žáci Slezského FC o víkendu změřili síly s výběrem Bílovce a do zápasu vstoupili dobře, když po dvaceti minutách otevřel skóre Fusek. Jeho gól ale zůstal, zejména díky špatné koncovce, jediný. Po změně stran domácí fotbalisté skóre třemi góly otočili ve svůj prospěch a vyhráli v poměru 3:1.
9.kolo, sobota 5.10.2013, 10:00
Bílovec Bílovec
3:1

Zouhar – Šikula, Havrlant, Kubný, Dener – Bitomský(50. Rolný), Pučan, Zacpal (45. Harazim), Fusek – Šefčík, Varyš (60. Hartmann).

Branka Opavy: 20. Fusek. ŽK: 55. Fusek.

Radovan Morong (trenér SFC Opava U15):

V tomto utkání jsme nenavázali na výkon z minulého kola. Zejména zakončení bylo naší slabou stránkou. I přes poločasové vedení se nám nepodařilo skóre navýšit a soupeři jsme nabídli možnosti zápas otočit.

Dvě standardní situace rozhodly o celkovém vítězství domácího týmu. Příčinu vidím v malé zodpovědnosti hráčů jak v obranné, tak útočné fázi.