Devatenáctka v Hradci bojovala, nakonec je ale bez bodu

08.10.2013, autor Redakce
Starší dorost Slezského FC zamířil o víkendu do Hradce Králové, kde dlouho bojoval o body. Po vyrovnaném průběhu utkání však nakonec nešťastně prohrál v poměru 2:3 a ze hřiště Votroků si neodvezl ani bod.
14.kolo, sobota 5.10.2013, 12:00
Hradec Králové Hradec Králové
3:2

Muczka – Janetzký, Oberherr, Macíček, Mlčoch, (80. Lebeda) – Pavlíček, (55. Šindler), Rolný – Seibert, Machuča, Petzuch, (80. Mezera) – Kubalák.

Branky Opavy: Kubalák, Machuča z pen. ŽK: Macíček.

Vladimír Skalba (trenér SFC Opava U19):

Dobrý vstup do utkání jsme potvrdili brankou ve 3. minutě, kdy skóroval Kubalák. Do konce poločasu byli aktivnější domácí a po obrovské hrubce Oberherra v rozehrávce vyrovnali. Narušovali jsme domácí rozehrávku aktivní hrou, bohužel jsme získali jen několik rohů a kopů ze stran. Domácí byli aktivní nejvíce na pravé straně, kde nakonec také podruhé udeřilo.

Druhý poločas byl nahoru dolů a po zaváhání obrany jsme kopali pokutový kop po faulu na Seiberta, který 56. minutě proměnil Machuča. Hradec dál hrozil po naší levé straně my zase po straně opačné, kde byl velmi aktivní Janetzký se Seibertem. Ty ještě doplňoval Machuča.

Nakonec v 74 minutě rozhodl nechytatelnou střelou do šibenice domácí Korčák. Měli jsme šance, jmenovitě Machuča, Seibert, nebo z rohu Macíček, vyrovnat jsme však bohužel nedokázali. Machuča, Seibert hráli velmi dobře, ve druhé půli i Janetzký. Také brankář Muczka chytal i přes tři inkasované branky dobře.