Patnáctka po dvou prohrách zabrala a porazila Šumperk

14.10.2013, autor Redakce
O P A V A - Mladé opavské naděje do patnácti let se o víkendu utkaly s Šumperkem a vedly si dobře. Po prvním poločase sice platil nerozhodný stav 1:1, ale ve druhé půli Opavští přidali dvě branky a strhli vítězství na svou stranu.
10.kolo, sobota 12.10.2013, 10:00
3:1
Šumperk Šumperk
Zouhar – Šikula, Havrlant, Kubný (35. Kovalčík), Dener – Bitomský, Zacpal (J. Fusek), Pučan, T. Fusek – Varyš (45. Hartmann), Ševčík.

Branky Opavy: 20. T. Fusek, 45. Pučan, 70. J. Fusek.

Radovan Morong (trenér SFC Opava U15):

Nastoupili jsme proti houževnatému soupeři, který byl silný zejména v přechodu do útočné fáze. Hosté šli brzy do vedení po naší chybě v rozehrávce. Přesnost a kvalita přihrávky nám dělala velké problémy.

Do poločasu se nám podařilo vyrovnat po pěkné individuální akci. Ve druhé půli se hrál otevřený fotbal a brankové příležitosti si vytvářely oba týmy. My jsme dvě dokázali využít a zaslouženě vyhráli.