U12: Prcci Slezského FC přehráli Hlučín

21.10.2013, autor Redakce
O P A V A - Opavští fotbaloví benjamínci kategorie U12 porazili v derby sousední Hlučín. V prvním poločase sice Opava prohrávala 2:3, ale dokázala skóre otočit a po hokejovém výsledku 8:5 brala vítězství.
11.kolo, neděle 20.10.2013, 11:45
8:5
Hlučín Hlučín
Sestava I.: Starý – T. Kirschner, J. Kirschner, Hrbáč, Rolný, Jelínek, Válek, Woch, Zapletal. Sestava II.: Baránek – Hanel, Píšala, Kutty, Bartusek, Latka, Novák, Latoň, Žídek, Gargoš.

Branky Opavy: Jelínek, Válek, Woch, Hanel, Gargoš, Zapletal, Novák, Bartusek.

Radim Maloch (trenér SFC Opava U12):

V tomto zápase jsme přivítali na svém hřišti silný tým Hlučína. V prvním poločase jsme viděli vyrovnaný zápas, kdy si oba týmy vytvořily několik šancí, které zůstaly vesměs nevyužity. Lepší hru jsme si kazili zbytečným zbavováním míče a nedůrazem v osobních soubojích. Mírně navrch měl tedy soupeř.

Druhý poločas jsme začali o mnoho lépe než ten první a na obou polovinách hřiště jsme byli lepším mužstvem. Neustálým pohybem a snahou vše řešit fotbalově jsme si vytvořili o mnoho více šancí než soupeř a dokázali jsme je také proměnit. Proti silnému a fotbalovému soupeři jsme tentokrát vyhráli zcela zaslouženě.