Žáci U14 nadělili Uničovu tenisového kanára

28.10.2013, autor Redakce
O P A V A - Mladé opavské naděje kategorie U14 si poradily s výběrem Uničova a připsaly si hladké vítězství, o kterém Slezané rozhodli už v první půli, kdy vstřelili tři branky. Po změně stran přidali stejný počet gólů a zaslouženě vyhráli v poměru 6:0.
12.kolo, sobota 26.10.2013, 11:45
6:0
Uničov Uničov
Škuta – Kostera, Kovalčík (35. Dostál), Anděl, Fadrný (35. Bartusek) – Koschatzký, Fusek (35. Manderla) – Červeňák (35. Blažej), Katschmarz, Veřmířovský (45. Šimeček) – Veselý (50. Bolacký).

Branky: Katschmarz 2, Červeňák, Veselý, Veřmířovský, Bolacký.

Jan Doseděl (trenér SFC Opava U14):

Od úvodních minut utkání bylo znát, že soupeř z Uničova nemá kvalitu, a že bude pouze otázkou, kolik dostane branek. Domácí si vytvářeli spoustu brankových příležitostí po celé utkání, bohužel ne vždy se jim dařilo uspět v podobě vstřelení gólu.

Utkání však nemělo potřebný náboj, a bylo spíše ospalé. I přes jednoznačné vítězství, mohl být výkon domácích lepší hlavně v nasazení, soustředěnosti na jednotlivé činnosti, a proměňování brankových příležitostí.