Starší žáci U15 sestřelili Uničov čtyřmi góly

29.10.2013, autor Redakce
O P A V A - Fotbalisté opavské patnáctky se v sobotu utkali s výběrem Uničova a po prvním poločase vedli domácí díky dvěma trefám Hartmanna 2:1. Ve druhé půli přidali nadějní Slezané další dvě branky a zvítězili v jednoznačném poměru 4:1.
12.kolo, sobota 26.10.2013, 10:00
4:1
Uničov Uničov
Zouhar – Meier (36. Šikula), Havrlant, Kubný, Dener – Bitomský, Pučan, Varyš (36. Rolný) – Šefčík, Hartmann, Fusek.

Branky Opavy: 7. a 19. Hartmann, 64. a 66. Ševčík.

Radovan Morong (trenér SFC Opava U15):

Poslední mistrovské utkání v domácím prostředí nenaplnilo i přes výhru naše očekávání a to zejména v prvním poločase.

Spoustou nevynucených chyb jsme se sami připravovali o možnost držení míče a s tím související lepší řešení herních situací.

Ve druhé půli se soupeř takřka nedostal do blízkosti ohrožení naší branky a nám se lépe dařilo kombinovat i prosazovat se individuálně, ale finální fáze postrádala patřičnou kvalitu. Utkání celkově hodnotíme jako průměrné.