Starší dorostenci doma poprvé vyhráli, porazili Most

31.10.2013, autor Redakce
O P A V A - Starší dorost Slezského FC v letošní sezoně poprvé zvítězil doma, když na svém hřišti porazil výběr Mostu 2:1. Hosté sice v Opavě po první půli vedli, ale ve druhém poločase Slezané skóre dvěma góly otočili a brali tři body.
17.kolo, neděle 27.10.2013, 14:00
2:1
Most Most
Godula – Lebeda, Kozelek (46. Kubalák), Macíček, Janetzký (89. Kučerák) – Pavlíček, Wicker (12. Oberherr) – Seibert, Machuča, Rolný, P. Zagol (79. Mezera).

Branky Opavy: 64. a 84. Machuča.

Vladimír Skalba (trenér SFC Opava U19):

První domácí vítězství jsme doslova vydřeli ve druhém poločase. Vstup do utkání a celý první poločas byl z naší strany velmi špatný, bez pohybu a nasazení se nedá vyhrávat.

Po zemětřesení v šatně jsme začali ve druhé půli více běhat a bojovat a to nám přineslo tři body. Přestože dal dva góly Machuča, považuji nejlepšího hráče druhého poločasu Kubaláka, který se velkou měrou podílel na obou brankách.

Bohužel zase jsme byli nuceni střídat dva hráče pro zranění a u Kozelka s Wickerem to mrzí dvojnásob. Oba poprvé naskočili po dlouhých zdravotních problémech od začátku a ani jeden utkání nedohrál.