Starší dorost se na Sigmě držel, padl po brankách v závěru

04.11.2013, autor Redakce
Opavští starší dorostenci zamířili o víkendu na půdu silné olomoucké Sigmy a nevedli si špatně. Zejména v prvním poločase hráli s domácím favoritem vyrovnanou partii. V závěru druhé půle ovšem domácí dvěma góly zlomili odpor Slezanů a zvítězili 2:0.
18.kolo, sobota 2.11.2013, 11:00
Olomouc Olomouc
2:0

Godula – Janetzký, Oberherr (78. Šindler), Macíček, Lebeda – Rolný, Pavlíček, Kozelek, Seibert – Machuča, P. Zagol (62 Kubalák).

Branky: 77. Ševčík, 89. Vichta.

Vladimír Skalba (trenér SFC Opava U19):

V prvním poločase jsme si vytvořili pár šancí, které zlikvidoval olomoucký gólman nebo nám chyběl větší klid v zakončení. Ve druhé půli jsme se k ohrožení domáci brány nedostali a až do 77. minuty jsme dokázali bránit bezbrankovou remízu.

Druhý gól jsme inkasovali v samém závěru utkání. Domácí byli po celý zápas lepším mužstvem a zaslouženě vyhráli. Opavští kluci si ale zaslouží poděkování za bojovný výkon.