U12: Opavští nasázeli HFK Olomouc dvanáct branek

04.11.2013, autor Redakce
O P A V A - Opavští fotbaloví prcci kategorie U12 změřili síly s výběrem olomouckého HFK. Po první půli se hosté z Hané ještě drželi, ale pak jim žluto-modrá družina ukázala, kdo je ve Slezsku pánem a zvítězila v poměru 12:3.
13.kolo, neděle 3.11.2013, 11:45
12:3
1. HFK Olomouc 1. HFK Olomouc
Sestava I.: Baránek – T. Kirschner, Hrbáč, Kutty, Rolný, Jelínek, Válek, Woch, Silber, J. Kirschner. Sestava II.: Starý – Hanel, Píšala, Novák, Latoň, Gargoš, Žídek, Zapletal, Latka, Müller.

Branky Opavy: Gargoš 4, Válek 4, Latoň, Novák, Jelínek, Rolný.

Radim Maloch (trenér SFC Opava U12):

Od prvních minut jsme si na obou polovinách hřiště vytvořili herní převahu, kterou jsme ovšem dlouho neuměli brankově využít. Zejména na jedné polovině hřiště jsme z mnoha šancí vstřelili jen jeden gól, a proto byl poločasový výsledek ještě vyrovnaný.

Ve druhém poločase jsme už naplno prokázali naši převahu i brankově, i když po pár vstřelených gólech jsme se trošičku uspokojili a k naší škodě už jsme se tolik netlačili za dalšími brankami.

Celkově jsme vyhráli zcela zaslouženě, předvedli jsme mnoho pěkných fotbalových akcí a už se těšíme na další zápasy.