Patnáctka prohrála v Karviné, vedla přitom o tři góly

05.11.2013, autor Redakce
Fotbalisté patnáctky Slezského FC se o víkendu střetli se svým regionálním rivalem z Karviné a v úvodu utkání si vedli výborně, když se třemi góly rychle za sebou dostali do trháku. Domácí ale stihli ještě do konce první půle vyrovnat, po změně stran strhli vedení na svou stranu a vyhráli 5:3.
13.kolo, sobota 2.11.2013, 10:00
Karviná Karviná
5:3

Zouhar – Šikula, Havrlant, Kubný (65. Dener), Kadlec – Bitomský, Pučan, Varyš (55. Rolný) – Šefčík, Hartmann (45. Zacpal), Fusek.

Branky Opavy: 10. Pučan, 20. Fusek, 22. Hartmann.

Radovan Morong (trenér SFC Opava U15):

Domácí tým jsme doslova zaskočili aktivní hrou a odměnou nám byly tři vstřelené branky v krátkém sledu. Vycházel nám přechod do útočné fáze a soupeř těžko hledal způsob, jak zamezit našemu tlaku.

Ovšem toto nadšení trvalo pouhou půlhodinu, protože od této chvíle se z naší hry vytratilo takřka vše, kromě uspokojení. Karviné se do poločasu podařilo vyrovnat po hrubých individuálních chybách a ve stejné režii se odvíjel i poločas druhý. Úvodní část byla našim nejlepším vystoupením v podzimní části, ale utkání se hraje sedmdesát minut.