Starší dorostenci v derby nestačili na ostravský Baník

10.11.2013, autor Redakce
O P A V A - Fotbalisté opavské devatenáctky se v sobotu utkali ve slezském derby s Baníkem Ostrava a první poločas byl vcelku vyrovnaný. Ve druhé půli ale hosté začali proměňovat šance a skóre se zastavilo až na výsledku 1:7.
19.kolo, sobota 9.11.2013, 11:00
1:7
Ostrava Ostrava
Godula – Lebeda, Macíček, M. Zagol, Janetzký – Rolný (75. Mezera), Pavlíček, Šindler (62. Večerek), Seibert – Machuča, P. Zagol (85. Adamovský)

Vladimír Skalba (trenér SFC Opava U19):

Jednalo se o zcela zasloužené vítězství Baníku. V prvním poločase jsme bohužel inkasovali gól do šatny a to určilo vývoj zápasu. Ve druhé půli rozhodl gól, kdy po hrubé chybě domácího kapitána Pavlíčka šel Baník do dvoubrankového vedení.

Po třetím golu jsme otevřeli hru a podařilo se nám snížit na 1:3. Měli jsme možnost ještě jednou skórovat, ale to bylo vše. Hostující hráči pak těžili z brejků a proměňovali své šance.

Nutno říci, že vinou zranění jsme k tomuto utkání nastupovali na soupisce s pěti hráči ročníku 1997.