Sedmnáctka v domácí premiéře uštědřila Frýdku-Místku bůra

03.04.2014, autor Redakce
O P A V A – Fotbalisté mladšího dorostu Slezského FC U17 si doma hravě poradili s Frýdkem-Místkem. Ve svém prvním domácím mistrovském utkání si Opavští v prvním poločase vypracovali tříbrankový náskok, který po změně stran ještě navýšili na hrozivých 5:0.
21.kolo, neděle 30.3.2014, 16:00
5:0
Frýdek-Místek Frýdek-Místek
Kotala – Kolísek (20. Said Sámir), Seidler, Keller, Vitoul (65. Barnet) – Berger, Kuzník – Kirschner, A. Helebrand, Večerek – Adamovský (73. Džemla).

Branky Opavy: Večerek, Berger, Adamovský, A. Helebrand 2.

Radomír Hlaváč (trenér SFC Opava U17): „Šli jsme do zápasu s cílem navázat výkonem i výsledkem na poslední utkání v Břeclavi. Snažili jsme se rychle kombinovat a vytvářet si co nejvíce střeleckých příležitostí, což se nám dařilo a byli jsme i produktivní. Do poločasu jsme vstřelili tři branky a získali herní pohodu.

Ve druhé půli byl obraz hry podobný té první, kdy jsme přidali po dobře sehraných akcích dvě branky a vytvářeli si i další příležitosti. Naše vítězství je proto zcela zasloužené a kluky chválíme za přístup, nasazení a hlavně za snahu přenést prvky z tréninku do zápasu.“